Skip to content

Hakkımızda

Yüksek kalite anlayışı ve esnek çözümlerimizle müşterilerimize üst düzeyde hizmet veren firmamız “Sac İşleme” sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir.

KOD EFELER METAL

Yüksek Kalite, Güvenilirlik ve
Müşteri Memnuniyeti

Farklı sektörlerde faliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için ürün ve hizmet kalitemiz üzerinde sürekli araştırmalar yapıyor gelişime, yeniliğe ve kaliteye büyük önem veriyoruz. 

Misyon & Vizyon

Müşterimizin ihtiyaçlarını en uygun maliyetle ve en yüksek kalitede karşılamak için daha ileri üretim teknikleri ve hizmet anlayışını uygulamayı hedefliyoruz.

İyi bir ekiple yüksek teknolojiden faydalanarak siz değerli müşterilerimizin iddialı bir çözüm ortağı olabilmek en temel amacımızdır. Bizleri tercih sebebiniz her zaman en iyi ve en kaliteli ürünü almak için olacaktır.

CHRONOMETER
0 Yıl
Sektör
Tecrübesi
WORLDWIDE
0 %
Yerli
Sermaye
PACKAGE
0 +
Tamamlanan
Proje
DELIVERY MAN
0 %
Müşteri
Memnuniyeti

Hizmetlerimiz

Yaptığımız İşler

KOD EFELER METAL lazer kesim ve abkant büküm alanında müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı iş bilgisini, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleştirmiştir.

Lazer Kesim

Kaynaklı İmalat

ISO 9001 : 2015

Kalite Belgemiz

KOD EFELER METAL olarak amacımız; müşterilerimizin isteklerini, beklentilerini, kalite güvence sistemimizin garantisi altında; her defasında aynı ve üst düzey standartlarda karşılayabilmek, kalitenin sürekli gelişmesini gerçekleştirebilmek için tüm teknolojik ve insani kaynakları sağlamayı taahhüt etmektir.