Skip to content

Hizmetlerimiz

Firmamız metallerin kesilmesi ve şekillendirilmesiyle ilgili olan uygulamalarda en güncel teknolojiyi uygulayan makine parkurumuz ve deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize kalite ve iş devamlılığı ile hizmet vermektedir.

Lazer Kesim

7/24 çalışma politikamız sayesinde siz değerli müşterilerimize verdiğimiz sözü tutuyoruz.

Büküm

Tecrübe ve yüksek bilgi birikimi gerektiren bükme işlemi şirketimizin temel yetenekleri arasında yer almaktadır. Parkurumuzda yer alan çeşitli büküm makineleriyle işinizin boyutuna uygun olan tezgahlar seçilerek maliyetleriniz optimize edilir. Son derece geniş olan kalıp kütüphanesi, güçlü makine parkuru ve engin tecrübeleri sayesinde bükülmesi zorlu olan parçalarınızın imalatını gerçekleştirebilmekteyiz. 

Kaynak Montaj

Kaynak ve montaj işlemi diğer proseslerde olduğu gibi bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. Makine parkurumuzda “Gaz Altı”, “Argon” ve “Punta Kaynak” makinaları bulunmaktadır. Montaj ile ilgili hırdavat parçaların temini tarafımızca yapılabilmektedir. Bununla birlikte perçinleme, havşa ve diş açma işlemleri de bünyemizde yer alan ekipmanlarla gerçekleştirilebilir. 

Çalışmalarımız

KOD EFELER METAL olarak yüksek kalite anlayışı, esnek çözümler ve rasyonel fiyat politikamızla siz değerli müşterilerimize lazer kesim, abkant büküm ve kaynaklı üretim alanlarında hizmet vermekten gurur duyuyoruz.